Виробництво

Фабрика „ДезоМарк” новозбудоване спеціалізоване виробництво, яке введено в експлуатацію 16 вересня 2002 р. Починали ми з розливу (фасування) готових рецептур однієї з німецьких компаній, потім розводили концентрати німецького виробництва і розливали (фасували) їх під оригінальними німецькими назвами. Починаючи з 2010 р. фабрика виробляє за власними рецептурами з сировини провідних світових виробників (таких, як Lonza, BASF, Akzo Nobel, Arch Chemicals, DOW, Clariant, Rokita PCC, Cognis) рідкі дезінфекційні, антисептичні та мийні розчини торгової марки „Фамідез®” (як концентрати, так і готові до застосування) для лікувально-профілактичних закладів, харчової та фармацевтичної промисловості, транспорту, сфери сервісу (готелі, хостели, заклади ресторанного господарства), рекреаційних закладів (сауни, басейни, фітнес-центри, тренажерні зали тощо) і т.інш.
На фабриці запущено у виробництво дві лінійки продуктів:
  • Засоби для дезінфекції: Фамідез® Деконтадез,Фамідез® Дезодерм,Фамідез® Дезодерм TRIO,Фамідез® Деконтасофт,Фамідез® Дезодерм гель,Санософт®/Санософт®LQ,Фамідез® Ендо,Фамідез® Форте,Фамідез® Сано Борербад,Фамідез® Ендоксіл,Фамідез® Екстра,Фамідез® Комбі,Фамідез® Комбі Нью,Фамідез® Санокварт,Фамідез® Дихлор,Фамідез® АФ Пур,Фамідез® АФ,Саноксіл 006,Саноксiл 004,Саноксiл 100,Фамідез® Ванна,Фамідез® Кухня,Фамідез® Універсал,Саноксiл 010,Фамідез® Прання
  • Мийні засоби (побутова хімія): Фамідез® Медик плюс Спеціальний,Фамідез® Медик плюс Універсальний,Фамідез® Медик плюс Санітарний,Фамідез® Туалетний гель,Фамідез® Очищувач скла,Фамідез® Медик плюс Потужний,Фамідез® CFU 112L,Фамідез® Гель HDW 125,Санософт® HDL 100,Санософт® HDL 1AL та спеціальні мийні засоби: Фамідез®PAC 900,Фамідез® ТDO 105,Фамідез® NVP 010,Фамідез® DL 750,Фамідез ® Плямовивідник HD,Фамідез ® Плямовивідник LD,Фамідез® VNX 150,Фамідез® TPW 245,Фамідез® URO 850,Фамідез® TZ 430,Фамідез® CIP Ac 045,Фамідез® KF 210,Фамідез® SBR 205,Фамідез® KRM 081,Фамідез® GMR 565,Фамідез® XON 200Фамідез® CIP AI 511 - (для клінінгових компаній) ТМ „Фамідез®”* та „Санософт®”*- очищуючі та мийні засоби для поверхонь всіх типів, для харчоблоків, кухонь, скла, плитки,туалетів, універсальні тощо. Потужність фабрики 200000 літрів продукції в місяць.
* Зареєстровані торгові марки фабрики
Персонал: до 50 чол. Площа виробничих та офісних прищень фабрики 1200 кв.м. Усі приміщення збудовані згідно стандартів GMP. Фабрика розташована на площі 1,3 гектара землі, поблизу м.Новояворівськ, 20 км від кордону з Польщею. За своєю економністю, ефективністю та безпекою для довкілля та персоналу всі дезінфекційні засоби, що випускає фабрика „ДезоМарк”, відповідають сучасним вимогам, не містять хлору, фенолу, не мають запаху, не агресивні до поверхонь. Спеціалізовані препарати придатні для знезараження з одночасним миттям будь-яких поверхонь, хірургічних та стоматологічних інструментів, анестезійно-наркозних матеріалів, ендоскопів, вимоги до ступеня знезараження яких дуже високі. Ціла низка спеціальних засобів призначена для дезінфекції або миття рук та шкіри, в тому числі і в побуті, дезінфекції та/або миття кухонних блоків, ванних приміщень, тощо.


Всі мийні засоби відповідають вимогам Технічного регламенту мийних засобів. Вся продукція зареєстрована згідно чинного законодавства. За показником „ціна-якість” продукція „ДезоМарк” гідно конкурує з аналогічними засобами інших виробників і здатна задовольнити практично всі вимоги вибагливого споживача.

Виробництво сертифіковано та відповідає вимогам стандарту ДСТУ ISO 9001:2015 "Системи управління якістю.Вимоги."

Отримати сертифікат у найкращій якості можна тут